Bærum Kunsthåndverk

BÆRUM KUNSTHÅNDVERK

Verksgata 11, 1353 Bærums Verk. Tlf. +47 90479151

Åpningstider: tir - fre 10-17, lør 10-16, søn 12-16, mandag stengt.

KERAMIKK:
Karin Eie, tlf. 41260400, karineie(at)online.no
Ingrid Magdele Skarstein, tlf. 94826572, magdele(at)online.no
Siv Dahl, tlf. 48003956, siv(at)sivdahl.no
Toril Lønås, tlf. 46854123, toril.lonaas(at)gmail.com
Sally Nossen, tlf. 98425950, sallynossen(at)hotmail.com
Nina Sandok, tlf. 90765537, sandok03(at)hotmail.com www.tanumkeramikk.no
Kirsten Foss Hansen, tlf. 90823405, kirstenfosshansen(at)gmail.com  www.kirstenfoss.no
Trine Midtsund, tlf. 94395401 trinemidtsund(at)hotmail.com
Anja Borgersrud, tlf. 90524796, anja(at)anbodesign.com  www.anbodesign.com
Bente Honne og Divert Rick Svenkerud er seniormedlemmer
TEKSTIL:
Hillevi Huse, tlf. 91586723, hillevim(at)start.no
Gunda Aarhus, tlf.41695254, gundaaarhus(at)gmail.com  www.gundaaarhus.com
Kristine Sandvik, tlf. 97723228, krisanvik(at)yahoo.no
May-Britt Johansen, tlf.92202074, mbjohansen(at)msn.com
Elisabeth S. Halvorsen, tlf. 98078149 halvors(at)online.no
SMYKKER:
Anne-Karine Solgaard, tlf. 98644574, k-solgaa(at)online.no  www.ak-solgaard.no
Nina Vedeler Svendsen, tlf. 95870701, nina.v.s(at)online.no  www.nv-smykker.no
GLASS:
Katerina Aastrup Larsen: tlf.40045890, katerinasglass(at)hotmail.com  www.katerinasglass.no 

Copyright © Med enerett