KERAMIKK:

Karin Eie, Vibeveien 20, 1555 Son, tlf. 41 26 04 00, karineie@online.no 

Bente Honne, Åskleiva 2, 1350 Lommedalen tlf. 95 89 00 49,   bentehonne@gmail.com 

Divert R. Svenkerud, Tollef Gravsvei 71, 1358 Jar, www.divert.no

Siv Dahl, Bjerkebakken 77e, 0757 Oslo, tlf. 48 00 39 56, www.sivdahl.no

Cecilie Morgenstierne, Bullsgt.16, 3110 Tønsberg, tlf. 97536314,      cecilie.morgenstierne@live.no 

Toril Lønås, Heggesnaret  3b, 1344 Haslum, tlf .46 85 41 23, toril.lonaas@gmail.com   

Sally Nossen, Pilestredet 97, 0358 Oslo, tlf. 98 42 59 50, sallynossen@hotmail.com 

Nina Sandok, Staverhagan 3, 1341 Slependen, www.tanumkeramikk.no

Kirsten Foss Hansen, Fløterveien 398, 1593 Svinndal   www.kirstenfoss.no                 

Trine Midtsund, Fossnes kunstby, 3160Stokke, tlf. 94395401      trinemidtsund@hotmail.com

TEKSTIL:

Hillevi Huse, Bjørnebo, Mortensrud, 1283 Oslo, 91 58 67 23, hillevim@start.no

Gunda Aarhus, Trosterudveien18 G, 0778 Oslo, tlf. 41 69 52 54,       www.gundaaarhus.com

Kristine Sandvik, Enerhauggt.3, leil.118, 0650 Oslo, tlf. 97 72 32 28, krisanvik@yahoo.no

May-Britt Johansen, Tangerudveien 62b, 0982 Oslo, tlf.92 20 20 74, mbjohansen@msn.com 

Elisabeth S. Halvorsen, Gustav Vigeland svei 36, 0274 Oslo, tlf. 98 07 81 49  halvors@online.no

SMYKKER:

Anne-Karine Solgaard, Furusetlia 10, 1341 Slependen, tlf. 98 64 45 74,              www.ak-solgaard.no

Nina Vedeler Svendsen, Vangkroken 12b, !339 Vøyenenga, tlf. 95870701,        www.nv-smykker.no

 

VI HAR FLYTTET VÅRT VERKSTEDUTSALG TIL Verksgata 11, 1353 Bærums Verk

Bærum Kunsthåndverk søker nye medlemmer. Ta kontakt for mer informasjon.

baerum.kunsthandverk@gmail.com

Website_Design_NetObjects_Fusion

BÆRUM KUNSTHÅNDVERK Verksgata 11, 1353 Bærums Verk  tlf.90479151

VELKOMMEN

Følg oss på Facebook:

 

logosorthvitstor

Åpningstider; tirs-fre 10-17, lørdag 10-16, søndag 12-16, mandag stengt

bkh logo mørk l - Kopi

Bærum Kunsthåndverk har i år 40-årsjubileum og er nå Norges eldste verkstedutsalg. Vårt galleri og butikk drives av medlemmene som alle er profesjonelle yrkesaktive kunsthåndverkere. Våre medlemmer representerer faggruppene keramikk, tekstil og smykker. Vi har også kommitenter innenfor fagruppene kermikk, tekstil, smykker og glass.

Hos oss finner du et stort utvalg av vakre håndlagede gaver, og du får anledning til direkte kontakt og en hyggelig prat med en av våre kunsthåndverkere.I tillegg til salg av egenproduserte arbeider formidler vi kunsthåndverk gjennom egne og eksterne separat- og kollektivutstillinger. Vi blir støttet av Bærum Kommune og Norske Kunsthåndverkere.

2005_0126Image0116

KOLLEKTIVREISE TIL BÆRUMS VERK:                                                                    Fra Nasjonalteateret (Fredriksgt.) til Bærums Verk: Buss 150 Gullhaug, ca 45 min.  Fra Sandvika st. til Verksgata eller Bærums Verk: Buss 210 Bykrysset, ca 15 min.

IMG_0129 – Kopi
kanner – Kopi
DSC_0020 – Kopi – Kopi
modeller-074
Vase, Toril Lønaas
Bærum Kunsthåndverk, Siv – Kopi
IMG_1566 – Kopi
Bibiche Mourier 2016 (3) – Kopi
2017_1239 k
IMG_1565 – Kopi