KERAMIKK:

Karin Eie, Vibeveien 20, 1555 Son, tlf. 41 26 04 00, karineie@online.no

Bente Honne, Åskleiva 2, 1350 Lommedalen tlf. 95 89 00 49,        bentehonne@gmail.com

Divert R. Svenkerud, Tollef Gravsvei 71, 1358 Jar, www.divert.no

Siv Dahl, Bjerkebakken 77e, 0757 Oslo, tlf. 48 00 39 56, www.sivdahl.no

Cecilie Morgenstierne, Bullsgt.16, 3110 Tønsberg, tlf. 97536314,      cecilie.morgenstierne@live.no

Toril Lønås, Heggesnaret  3b, 1344 Haslum, tlf .46 85 41 23, toril.lonaas@gmail.com  

Sally Nossen, Pilestredet 97, 0358 Oslo, tlf. 98 42 59 50, sallynossen@hotmail.com

Nina Sandok, Staverhagan 3, 1341 Slependen, www.tanumkeramikk.no

Kirsten Foss Hansen, Fløterveien 398, 1593 Svinndal   www.kirstenfoss.no                 

TEKSTIL:

Hillevi Huse, Bjørnebo, Mortensrud, 1283 Oslo, 91 58 67 23, hillevihuse@start.no

Gunda Aarhus, Trosterudveien18 G, 0778 Oslo, tlf. 41 69 52 54,       www.gundaaarhus.com

Kristine Sandvik, Enerhauggt.3, leil.118, 0650 Oslo, tlf. 97 72 32 28, krisandvik@yahoo.no

May-Britt Johansen, Tangerudveien 62b, 0982 Oslo, tlf.92 20 20 74, mbjohansen@msn.com

Elisabeth S. Halvorsen, Gustav Vigeland svei 36, 0274 Oslo, tlf. 98 07 81 49

SMYKKER:

Anne-Karine Solgaard, Furusetlia 10, 1341 Slependen, tlf. 98 64 45 74,              www.ak-solgaard.no

Nina Vedeler Svendsen, Vangkroken 12b, !339 Vøyenenga, tlf. 95870701,        www.nv-smykker.no

 

Bærum Kunsthåndverk søker nye medlemmer. Ta kontakt for mer informasjon.

baerum.kunsthandverk@gmail.com

Åpningstider: tirsdag-fredag 10-17, lørdag 10-15, søndag og mandag lukket.            

Website_Design_NetObjects_Fusion

BÆRUM  KUNSTHÅNDVERK Rådmann Halmrastsvei 2, 1337 Sandvika tlf. 67569922

Galleri og verkstedutsalg i Sandvika sentrum. Parkering rett utenfor, ved rådhuset.

VELKOMMEN

Følg oss på Facebook:

HPIM2167 – Kopi

 

modeller-074
bkh logo grønn - Kopi
Siv..
Ugle lysere
DSC_0051 – Kopi
IMG_0919
DSCN0164 – Kopi
2017_1239 k
Karin-Eie-tulipan
Mitt-Casio-Sally

SISTE ÅPNINGSDAG I SANDVIKA: 26.september