KERAMIKK:

Karin Eie, Vibeveien 20, 1555 Son, tlf. 41 26 04 00, karineie@online.no

Bente Honne, Åskleiva 2, 1350 Lommedalen tlf. 95 89 00 49,        bentehonne@gmail.com

Divert R. Svenkerud, Tollef Gravsvei 71, 1358 Jar, www.divert.no

Siv Dahl, Bjerkebakken 77e, 0757 Oslo, tlf. 48 00 39 56, www.sivdahl.no

Cecilie Morgenstierne, Bullsgt.16, 3110 Tønsberg, tlf. 97536314,      cecilie.morgenstierne@live.no

Toril Lønås, Heggesnaret  3b, 1344 Haslum, tlf .46 85 41 23, toril.lonaas@gmail.com  

Sally Nossen, Pilestredet 97, 0358 Oslo, tlf. 98 42 59 50, sallynossen@hotmail.com

Nina Sandok, Staverhagan 3, 1341 Slependen, www.tanumkeramikk.no

Kirsten Foss Hansen, Fløterveien 398, 1593 Svinndal   www.kirstenfoss.no                 

TEKSTIL:

Hillevi Huse, Bjørnebo, Mortensrud, 1283 Oslo, 91 58 67 23, hillevihuse@start.no

Gunda Aarhus, Trosterudveien18 G, 0778 Oslo, tlf. 41 69 52 54,       www.gundaaarhus.com

Kristine Sandvik, Enerhauggt.3, leil.118, 0650 Oslo, tlf. 97 72 32 28, krisandvik@yahoo.no

May-Britt Johansen, Tangerudveien 62b, 0982 Oslo, tlf.92 20 20 74, mbjohansen@msn.com

Elisabeth S. Halvorsen, Gustav Vigeland svei 36, 0274 Oslo, tlf. 98 07 81 49

SMYKKER:

Anne-Karine Solgaard, Furusetlia 10, 1341 Slependen, tlf. 98 64 45 74,              www.ak-solgaard.no

Nina Vedeler Svendsen, Vangkroken 12b, !339 Vøyenenga, tlf. 95870701,        www.nv-smykker.no

 

VI HAR FLYTTEY VÅRT VERKSTEDUTSALG TIL Verksgata 11, 1353 Bærums Verk

Bærum Kunsthåndverk søker nye medlemmer. Ta kontakt for mer informasjon.

baerum.kunsthandverk@gmail.com

Website_Design_NetObjects_Fusion

BÆRUM KUNSTHÅNDVERK Verksgata 11, 1353 Bærums Verk tlf.67569922 / 90479151

VELKOMMEN

Følg oss på Facebook:

 

logosorthvitstor
Fellesbilde BV – Kopi

Åpningstider; tirs-fre 10-17, lørdag 10-16, søndag 12-16, mandag stengt

SKAL VI DANSE K 07 – Kopi
bkh logo mørk l - Kopi

Bærum Kunsthåndverk ble etablert i 1979, og er nå Norges eldste verkstedutsalg. Vårt galleri og butikk drives av medlemmene som alle er profesjonelle yrkesaktive kunsthåndverkere. Våre medlemmer representerer faggruppene keramikk, tekstil og smykker. Vi har også kommitenter innenfor fagruppene kermikk, tekstil, smykker og glass.

Hos oss finner du et stort utvalg av vakre håndlagede gaver, og du får anledning til direkte kontakt og en hyggelig prat med en av våre kunsthåndverkere.

I tillegg til salg av egenproduserte arbeider driver vi formidling av kunsthåndverk gjennom egne og eksterne separat- og kollektivutstillinger. Vi blir støttet av Bærum Kommune

Åpningstider i julen: man-fre 10-20, lør 10-18, søn 12-18

_H1A8501[1]
DSCN2504 – Kopi
IMG_0139 – Kopi
Nina Sandok 2016 – Kopi
kanner – Kopi
Sally - Kopi
HPIM1275
Siv-for-web